Pre školy a škôlky:

  • besedy na eko a enviro témy pre deti materských škôl a 1. stupňa ZŠ s možnosťou návštevy našej záhrady

  • pomoc pri realizácii školských záhradných projektov s priamou účasťou žiakov ZŠ, SŠ, učiteľov a dobrovoľníkov

Jednotlivé kroky a ceny

Besedy

Milí rodičia, učitelia, veľmi rada pre Vaše deti pripravím besedy a stretnutia na aktuálne enviro témy. Nebudeme sa rozprávať len o triedení do farebných odpadkových košov, pôjdeme trošku širokospektrálnejším záberom a vysvetlíme si ako naše súčasné činy ovplyvnia našu budúcnosť a budúcnosť detí našich detí. Povenujeme sa prírode, záhradám, vode aj pôde, včielkam, kompostu, lokálnosti a udržateľnosti vo všetkých deťmi uchopiteľných aspektoch. Nielen o rozhovoroch a prednáškach bude naše stretnutie, porozprávame si rozprávku, aj prakticky si ukážeme ako čo vo svete funguje. Ideálne zážitkovo v našej certifikovanej Ukážkovej prírodnej záhrade, kde Vás rada privítam. Kontaktujte ma prosím, rada si s Vami dohodnem podrobnosti.

Cena pre jedno dieťa je symbolické 1 EUR, pre .detičky zo znevýhodnených rodín, samozrejme grátis. Besedy robím pre školy v okrese Martin, okrese Turčianske Teplice a Banskej Bystrici. Na návštevu našej prírodnej záhrady ste pozvaní z ktoréhokoľvek kúta, aj napr. vrámci školského výletu.

Školské záhrady

Tu sa fantázii medze nekladú. Máte nápad? Sem s ním! Popasujeme sa a niečo vymyslíme tak, aby to bolo v praxi realizovateľné a aj využiteľné.

Cena stanovená nie je, záleží od konkrétneho projektu. Mnohé sú financovateľné z rôznych fondov a grantov. Tiež uvítam spoluprácu so školami a škôlkami vrámci okresu Martin, nakoľko sa jedná o časovo obsiahlejší rozsah a zbytočne sa nenavyšovali náklady na cestovnom.