Semináre a workshopy so záhradnou tématikou, ale aj o liečivých rastlinách a zdraví

Pravidelne, niekoľkokrát do roka, organizujem semináre, kde Vás naučím v súvislostiach záhradu a priestor pochopiť, nadizajnovať, aj fyzicky založiť. Vysvetlíme si základné princípy jej fungovania, prejdeme vodu, pôdu, kvety aj zeleninu, neobídeme kry a stromy, trávnik, vyzrejeme na kompost, aby sme si finálne šetrili peňaženky pri množení rastlín.

Témy sú to všetko obsiahle, rozdelené do niekoľkých celkov, mnohé dopĺňané praktickými workshopmi. Všetky sú vzájomne prepojené a plne sa prispôsobujem účastníkom, prechádzame osobné dotazy.

Prírodná záhrada je liekom, preto sa raz do roka stretávame aj na seminári na tému liečivých bylín a zdravia. Je to základný seminár kde sa naučíme pochopiť ako to vlastne so zdravím je, kde treba začať a ako si pomôcť sám vždy, keď je to len trošku možné. Pootvoríme dvere k čarovnej ceste zdravia, ktorou sa už ale musí naučiť kráčať každý sám. Zdravie máme vždy len vo vlastných rukách.

Jednotlivé kroky a ceny

Kalendár jednotlivých seminárov a workshopov bude zverejnený na mojej stránke a FB (Záhrada v starom sade), vrátane ceny a obsahu. Bežná cena za 1 dňový seminár je 40 EUR a koná sa pri minimálnom počte 5 účastníkov, pri víkendovkách je cena vždy závislá na mieste konania a dodatočných službách v nej obsiahnutých (ubytovanie, strava, …).

Nevyhovuje Vám termín, či téma a radi by ste mali seminár bližšie k Vám? Ozvite sa, niečo vymyslíme. Cena ostáva rovnaká za osobu + účtujem cestovné 0,40 EUR / km. Je však potrebné zabezpečiť aj miestnosť, či iné zázemie, kde sa stretneme. Organizátor má seminár grátis pri min. piatich platiacich účastníkoch.