Komentované prehliadky v našej záhrade.

Sme hrdými držiteľmi plakety Ukážková prírodná záhrada a radi Vás ňou prevedieme. Na konkrétnych miestach ukážeme ako fungujú jednotlivé prvky a prečo sú umiestnené na danom stanovisku. Vysvetlíme si ako spolu kombinujeme rôzne druhy zeleniny, byliniek a kvetín, naučíme sa ako spestriť život v záhrade a prilákať divokých obyvateľov. Nezabudneme na základ v podobe najvzácnejších pokladov – vody a pôdy a teda zabŕdneme aj do kompostu a mulčovania. Prehliadka trvá približne 1-2 hodiny.

Naša záhrada je otvorená pravidelne počas Víkendu otvorených parkov a záhrad v júni. Presný termín a bližšie informácie sú zverejňované na stránke usporiadateľa – neziskovej organizácie Národný trust – vopz.sk.

Po vzájomnej dohode vieme záhradu sprístupniť aj kedykoľvek počas sezóny skupinám 5-10 osôb.

Jednotlivé kroky a ceny

Skupinám 5-10 osôb vieme záhradu sprístupniť počas sezónnych víkendov, podľa vopred dohodnutého času. Cena za celú skupinu je 40 EUR a je splatná vopred, aby som si vedela na Vás zarezervovať čas. Prosím o dodržanie dohodnutého termínu. Ak skutočne máte problém prísť (vyššia moc napr.), dajte mi vedieť najneskôr deň vopred, dohodneme si náhradný termín, prípadne iné riešenie. Ak ale bez oznámenia nedodržíte dohodnutý termín, záloha Vám žiaľ prepadne.